Welcome to Knjige.club
Molimo prijavite se ili registrirajte

Autor Tema: Pozdrav svima  (Posjeta: 2136 vremena)

Offline ixtis

  • Hvatač Magle
  • *
  • Postova: 2
  • Thank You: 0
  • Spol: Muški
Pozdrav svima
« u: Lipanj 02, 2020, 00:18:20 prijepodne »
Pozdrav svima. Dugo sam u svetu obrade e-knjiga i na b***-u sam ih obradio i okačio par stotina.
Tek večeras sam naleteo na ovaj forum, i sasvim slučajno naleteo ovde na svoju obradu knjiga "Gene Wolf - Vitez-Čarobnjak" od pre par dana, samo sa promenjenim cover-ima. Nemam ništa protiv pozajmljivanja knjiga, ali bi barem bilo fer da se napomene odakle je preuzeto.
U svakom slučaju, svako dobro svima, pa možda se i ovde budem malo aktivirao. :hi:

P.S. sad sam malo bacio pogled i vidim da je i moja obrada knjige "Scott Peck - Put kojim se ređe ide" objavljena ovde. Samo su promenjena imena dva "styles css" fajlova. Da ponovim, nemam ništa protiv, ali je malo, onako, bezveze. :fris:

Online Mila

  • System Administrator
  • *
  • Postova: 2463
  • Thank You: 148129
Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #1 u: Lipanj 02, 2020, 09:15:52 prijepodne »
Pozdrav ixtis,

Interesantno je to što si primetio da su tvoje dve knjige ovde postavljene sa izmenjenim koricama ..i malo ti je bezveze ..zar ne?

Pošto si  sa Vip statusom na svom forumu, interesantno mi je kako nisi primetio da sve što se nalazi na tvom maticnom forumu a postavili su Robberto, Tatjana7 je poreklom sa ovog foruma (što cini oko 80% postavki na forumu ) samo promenjene naslovnice, i to ti nije bezveze.  :luna:

A što se tice da bi možda postavljao ovde dobrodošao si. :hi:

Moram da ti skrenem  pažnju. Mi ovde ne prosimo novac u vidu donacija i ne tražimo od naših članova da placaju knjige. Tako da moracu da te razocaram ali ovde nema novaca.

Pa ako si i dalje raspoložen ... slobodno postaj ali po pravilima našeg foruma.

 :hi:

p.s. "A zašto vidiš trun u oku brata svog, a brvna u svom oku ne osećaš?"


Za nove članove evo post koji vam može pomoći


https://www.knjige.club/obavijesti/kako-do-knjige/#new

Offline ixtis

  • Hvatač Magle
  • *
  • Postova: 2
  • Thank You: 0
  • Spol: Muški
Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #2 u: Lipanj 02, 2020, 13:15:58 poslijepodne »

Pozdrav  :hi:

Iskreno, nikada, od nikog, nisam tražio VIP status, niti me takve stvari interesuju. Nemam SVOJ forum, i takva etiketiranja su mi apsolutno nekorektna i nebitna (svojevremeno sam kačio nešto od svojih obrada i na crowarezu, i knjigoteci, ... tako da... :?:).
Jedino što mene interesuje su knjige, i njihova što veća dostupnost u elektronskom obliku, i to je to. Nisam vezan za nikoga, niti ću biti!
Nikada nisam uzeo nečiji gotov epub i kačio ga kao svoj! Ukoliko to neko radi, to govori o toj osobi, njegovoj etici i moralnim normama; apsolutno je nebitno ko to bio, i gde to kačio. Jer, neko je već uložio ogroman trud i izdvojio svoje vreme, da bi to nešto sredio i okačio...
Kako god, nekada su se bar poštovala ta osnovna nepisana fer pravila, da kada uzmeš tuđe, najmanje što možeš uraditi je da navedeš izvor... ali onda je došlo do "neprijateljstva" crowareza i balkandownloada, i sve je otišlo u tri lepe... :uzas:

Online Mila

  • System Administrator
  • *
  • Postova: 2463
  • Thank You: 148129
Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #3 u: Lipanj 02, 2020, 13:56:39 poslijepodne »
Pozdrav  :hej:

Vidiš i sam ixtise da smo mi mala ekipa entizajsta koja marljivo radi.
I da, imamo knjige tj scenove i radimo ih bez obzira na tudje najave.

Ni nama se ne dopada da se knjige postavljaju  a da se ne stavlja izvor,  dobro si upoznat koliko vremena treba da bi se knjige prvo nabavile, pa scenirale i obradile.

Da pojednostavim... :luna:
Nemojte dirati naše postavke necemo  mi vaše ... fer?
Ili neka mi se javi neko sa kim bih se mogla dogovoriti ..nije ni to problem.

A ti ako želiš slobodno postavljaj kao što sam vec rekla. :hi:




Za nove članove evo post koji vam može pomoći


https://www.knjige.club/obavijesti/kako-do-knjige/#new

Offline KnjigeClub

  • System Administrator
  • *
  • Postova: 108
  • Thank You: 1141
Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #4 u: Lipanj 02, 2020, 16:15:24 poslijepodne »
Kažeš, citiram:
Citat:
Tek večeras sam naleteo na ovaj forum, i sasvim slučajno naleteo ovde na svoju obradu knjiga ...

... i ispod toga kažeš, citiram:
Citat:
svojevremeno sam kačio nešto od svojih obrada i na crowarezu, i knjigoteci, ... tako da...

Postavlja se pitanje kako to da si tek sada "naletio" na ovaj forum, kada je knjigoteka bila ugašena sve posjetitelje je prebacivalo automatski na knjige.club

...čudno zar ne, osim ako nisi došao trolati ovdje.


 

Mail:[email protected]
Copyright © 2023 SMF. All Rights Reserved.